Oferta rekrutacyjna

W związku ze zbliżającą się rekrutacją do szkół ponadpodstawowych, pragniemy przekazać materiały informacyjne o naszej szkole. Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub drogą e-mailową.
Nauka zawodu składa się z części praktycznej w Zakładzie Rzemieślniczym i części teoretycznej w CKZ (forma czterotygodniowych kursów) .W czasie nauki zawodu uczniowie otrzymują wynagrodzenie:
• w I roku – 4%
• w II roku – 5%
• w III roku- 6% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia podanego przez GUS.
Okres zatrudnienia jest zaliczany do stażu pracy oraz do świadczeń emerytalno – rentowych.
Po ukończeniu nauki uczniowie przystępują do egzaminu czeladniczego przed Komisją Egzaminacyjną Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie.
Absolwent szkoły może kontynuować naukę w Liceum dla Dorosłych i jednocześnie realizować KKZ w danej kwalifikacji.
Termin składania dokumentów:
od 21 maja 2024 r.
w sekretariacie szkoły
ZAPRASZAMY

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Na stronę główną, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.