Wyjazd na strzelnicę sportową.

29 maja 2023 roku uczniowie Rzemieślniczej Szkoły Branżowej I stopnia w Turobinie wraz z uczniami LO Turobin i SP Gródki w ramach realizacji zajęć z Edukacji dla bezpieczeństwa wzięli udział w szkoleniu strzeleckim pod opieką pani Małgorzaty Kolano i pana Bartłomieja Kowalika. Wszyscy uczestnicy zapoznani zostali z regulaminem strzelnicy, całym obiektem oraz prezentacją poszczególnych stanowisk i głównie z bezpieczeństwem w czasie posługiwania się bronią. Każdy miał indywidualne szkolenie strzeleckie pod okiem instruktorów, które przeprowadzone zostało w formie zawodów. W zależności od uzyskanych punktów wyłoniono najlepszą trójkę. I m-ce zdobyła Aleksandra Gąsławska uczennica LO, II m-ce Amelia Dziewa uczennica SP, III m-ce Mateusz Szewc uczeń RzSzB. Mateusz zdobył również I miejsce w strzelaniu z pistoletu. Pozostali uczniowie też mieli bardzo dobre wyniki często zbliżone do czołówki. W międzyczasie gospodarz strzelnicy zorganizował ognisko gdzie po trudnych zajęciach mogliśmy skorzystać z pieczonych kiełbasek. Każdy mógł sprawdzić swoje możliwości, umiejętności a być może zainteresowania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Galeria, Na stronę główną. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *